KURUMSAL

KARMOD, polyester ve polietilen ürünler sektöründe 1986 yılından bugüne üretim tecrübesiyle sektörün öncü firmalarından Kartal Plast’ın markasıdır. KARMOD polyester su depoları ve polietilen su depoları imalatıyla başladığı üretim sürecine Yenilikçi yapısıyla özel polyester ve polietilen tanklardan yol bariyerlerine, çöp konteynerlerinden gıda silolarına, özel üretimlere kadar çok sayıda ürün çeşidini geliştirerek üretim yelpazesine katmıştır.

KARMOD ürünlerinin tamamı yüksek kaliteli hammadde kullanılarak modern tesislerinde üretilmektedir. KARMOD, üretimde kalite kontrol sisteminin yanı sıra müşteri memnuniyet ve beklentileri de göz önünde bulundurularak imalat gerçekleştirmektedir.

KARMOD’un seri üretimleri arasında polietilen su ve kimya depoları, polyester su ve kimya depoları, polietilen silolar, tekstil arabaları, plastik çöp konteynerleri, trafik yol bariyerleri, seyyar tuvaletler, zeytin ve turşu salamura depo ve tankları vb. üretimler yer almaktadır.

KARMOD üretim tecrübesi ve uzman ekipleriyle 100 tona kadar polyester yerinde montaj depoların üretimini de gerçekleştirmektedir.

KARMOD, özel üretimlerde hızlı ve ekonomik kalıp çözümleriyle her sektörün ihtiyacına cevap veren polyester ve polietilen ürün çözümleride sunmaktadır.

KARMOD’ın en önemli amacı sektördeki tecrübesiyle yaşamı kolaylaştıran, çevre dostu ürünleri insanımızın kullanımına sunmaktır.