POLİETİLEN SU DEPOSU

su_tanki_deposu_dev_karmod1

KARPOL POLİETİLEN SU DEPOSU

Karpol polietilen  su depoları, 1986 yılında İstanbul da kurulmuştur.Polietilen Su deposu fiyatları  Türkiye’nin en büyük üretim tesisine sahiptir ve Türkiye’nin en büyük tonajlı su deposunu üretmektedir. Karpol polietilen  su deposunun üretimini yaptığı 50 lt den başlayıp 100.000 lt.’ye kadar polyester ( Fiberglas) su deposu ve 50 lt den 25.000 litreye kadar da polietilen (Plastik) üretimi yapmaktadır.

Karpol polietilen su deposunun üretimini yaptığı ürünler Polietilen su deposu, polyester (fiber) su deposu, fiber modüler yerinde üretim su deposu, sanayi tankerleri , kimyasal depolar, tekstil arabaları ve özel tasarlanmış değişik ebatlarda su tankları üretimi yapmaktadır.

Polietilen Su Depoları:


Su ve çesitli kimyasal maddelerinde imalatında  kullanilanpolietilen su deposu 20 litreden 25.000 litreye kadar degisen hacimlerde üretilen polietilen su deposu, asit depolari ve kimyasal depolar dayanikli ve uzun ömürlüdür.

Gıda maddelerinin üretilmesinde ve hazırlanmasında, su ve kimyasal ürünlerin saklanmasinda veya stoklamasinda kullanilan polietilen su depoları baglanti çikislari sari pirinçtir.

Posted on: 11 Ağustos 2009, by : admin